Správa a distribuce produktových dat

Product Robot

Naše aplikace pro správu produktových dat „Product Robot“ pracuje jako prostředník mezi veškerými zdroji dat na jedné straně a všemi prodejními kanály a dalšími aplikacemi, které data konzumují na straně druhé. Zajistí aktualizaci všech dat v reálném čase a slouží jako centrální databáze. Umožní Vám tak propojit několik interních systémů, e-commerce platforem a nástrojů třetích stran, které mohou být jak dodavateli části dat, tak jejich konzumenty.

Zásoby umí evidovat na úrovní několika samostatných skladů a tyto informace předává dle nastavených pravidel do všech připojených systémů. Zároveň zpracuje veškeré rezervace na zboží z jednotlivých prodejních kanálů, aby nedocházelo k souběžným objednávkám položek s nízkou skladovou zásobou.

Nejsilnější stránkou robota je automatizace. Na vstupu a výstupu mohou být data automaticky modifikována dle daných pravidel. Dokáže Vás tak zbavit velkého množství ruční práce.

Několik příkladů, kde Vám může Product Robot pomoci:

  • Napojení na online tržiště / marketplacesProduct Robot zajistí pravidelný export Vašich produktových dat, skladových dostupností a cen na online tržiště. Řídit, které produkty budete exportovat můžete přímo v aplikaci ručně nebo pomocí definovaných pravidel a automatizací.

  • Změna ERP, CRM či účetního systémuSnadno přepojíte část dat do nového systému a přechod tak bude výrazně méně rizikový. Produktová data Vám pomůžeme synchronizovat napříč všemi starými i novými systémy a umožníme definovat zdroj jednotlivých informací napříč těmito systémy. Velké změny tak nemusí být prováděny najednou.

  • Změna e-commerce platformyNa Product Robot může být současně napojeno neomezené množství konzumentů dat. Stejná data tak může dostávat Váš aktuální internetový obchod a zároveňnově připravovaná náhrada. Obě aplikace dostanou data ve formátu, který potřebují a navzájem se nijak neovlivní.

  • Snadné experimenty s novými konceptyPokud si chcete vyzkoušet nový obchodní model, nové zboží či jen experimentovat ve způsobu komunikace, můžeme během velmi krátké doby napojit vybranou část Vašich produktových dat do jedné z pronajímaných e-commerce platforem. Nový e-shop na pronajatém řešení pak bude v provozu v řádu dnů a s minimálními náklady.

  • Zařazování zboží do kategoriíZařazování produktů do stromu kategorií může být časově velmi náročné. Dobře nastavenou automatizací může být celý tento proces velmi zjednodušen. Z běžně dostupných dat jako je výrobce, druh zboží, cena a další produktové parametry dokážeme začlenit produkty do Vašeho stromu kategorií.

Automatizace zpracování fotografií a videa

Aplikace „Image server“ zajistí zpracování a optimalizaci Vašich produktových fotografií a videí. Média je možné nahrávat jak ručně, tak automaticky. Aplikace je pak propojí s konkrétními produkty a jejich variantami ve Vaší databázi dle určeného názvosloví souborů. Možné je i ruční zařazení ve webovém rozhraní. Obvykle ji využíváme jako jednu z komponent celého e-commerce ekosystému. Je však možné ji využít i zcela samostatně.

Kontakt

SECTOR 31 s.r.o.

Centrála
a fakturační adresa

Pobočka
Říčany

IČ: 26416697
DIČ: CZ26416697

+420 321 697 060
[email protected]

English version

Náměstí Smiřických 29
Kostelec nad Černými lesy
281 63

17. listopadu 1
Říčany
251 01


Jsme členem:

Apek - Asociace pro elektronickou komerci